Garnek ze stali nierdzewnej Carrot 20 cm Garnek ze stali nierdzewnej Carrot 20 cm
Producent: Mondex
Cena: 89,90 zł
szt.
zobacz więcej
Garnek ze stali nierdzewnej Carrot 24 cm Garnek ze stali nierdzewnej Carrot 24 cm
Producent: Mondex
Cena: 99,90 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet garnków stalowych 10 el. Kobe Komplet garnków stalowych 10 el. Kobe
Producent: KonigHoffer
Cena: 229,90 zł
szt.
zobacz więcej
Rondel Non Stick Marmara Black 14 cm Rondel Non Stick Marmara Black 14 cm
Producent: Tadar
Cena: 34,90 zł
szt.
zobacz więcej
Brytfanna owalna z okuciem i grillem 38cm Brytfanna owalna z okuciem i grillem 38cm
Producent: Tadar
Cena: 99,90 zł
szt.
zobacz więcej
Wolnowar 5,6L Garnek Ceramiczny 320W 3 Funkcje Wolnowar 5,6L Garnek Ceramiczny 320W 3 Funkcje
Producent: Lund
Cena: 129,90 zł
zobacz więcej

Wybierając odpowiednie wyposażenie kuchni nie sposób pominąć tego najważniejszego elementu, jakim są garnki. Trudno wyobrazić sobie przygotowanie zdrowego i smacznego posiłku bez dobrego kompletu garnków. A zatem zapraszamy w podróż po świecie garnków w sklepie Belhom.pl

Garnki stanowią podstawowe wyposażenie każdej kuchni od pokoleń, niezależnie od tego jak zmienia się kuchnia na przestrzeni lat. Warto zatem zastanowić się jak będziemy z nich korzystać, tak aby jak najlepiej dobrać idealny zestaw garnków do naszych potrzeb oraz w pełni wykorzystać ich potencjał. 

Dokonując wyboru naszego podstawowego wyposażenia kuchni, nie należy kierować się tylko wyglądem, ponieważ najistotniejsze cechy garnków nie mają często nic wspólnego z tym jak wyglądają. 

Zestaw garnków należy dobrać przede wszystkim na podstawie tego jakim rodzajem kuchenki dysponujemy oraz od liczby osób dla których gotujemy - duża rodzina aby przygotować zdrowe jedzenie powinna dysponować większą ilością garnków o większej pojemności. Warto zatem posiadać kilka praktycznych garnków w różnych rozmiarach. 

Wracając do rodzajów kuchenek, najczęściej możemy wyróżnić kuchenki gazowe, elektryczne oraz indukcyjne. Biorąc pod uwagę ogromną dostępność garnków na rynku, dobrym rozwiązaniem może okazać się uniwersalne modele, które równocześnie będą działać na każdym rodzaju kuchenki - w przypadku zmiany w przyszłości kuchenki na inny rodzaj, nie będziemy musieli pozbywać się z domu naszych ulubionych garnków.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl